Norema Kjøkkenstudio Bergen

Kontakt

Kanalveien 52
5068 Bergen

E-post butikk:
postbutikk@norema-bergen.no

E-post prosjekt:
postprosjekt@norema-bergen.no

E-post prosjektforespørsler:
prosjektforesporsler@norema-bergen.no

Tlf.: 61 31 87 00

Åpningstider

I dag
10:00 - 16:00
mandag
tirsdag
onsdag
 
torsdag
 
fredag
 
lørdag
 
søndag

ÅPNINGSTIDER SOMMER 2019

Fra 1. juli - 3. august:
Mandag-fredag: 10.00-16.00
Lørdag: 10.00-13.00

Vi ønsker alle en riktig god sommer!

Norema - Trapes Sort Eik

Vår prosjektavdeling holder åpent 08-16. Lørdager stengt.
Se våre prosjektsider.

Henvendelser butikk: postbutikk@norema-bergen.no

Prosjektforespørsler: prosjektforesporsler@norema-bergen.no

Våre ansatte

Kristine Grant

Interiørselger Forbruker

45974967

kristine@norema-bergen.no

Jeanette Kvalheim

Interiørselger Forbruker

45 42 70 44

jeanette@norema-bergen.no

Eva Zachariassen

Interiørselger Proff

45 42 98 56

eva@norema-bergen.no

Anja Haga Johnstad

Salgsleder Butikk

45 42 26 34

anja@norema-bergen.no

Hilde Heggernes Varpe

Daglig Leder

977 10 996

hilde@norema-bergen.no

Jim Inge Stenstad

Montasjeleder

Mob: 913 47 402

jim@norema-bergen.no

Marit Rokne

Interiørselger Proff

Mob: 454 24 259

marit@norema-bergen.no

Kjersti Kristoffersen

Interiørselger Proff

Mob: 458 63 324

kjersti@norema-bergen.no

Irene Granberg Hansen

Interiørselger Proff

Mob: 454 20 454

irene@norema-bergen.no

Janne Kristiansen

Anbudsregner

Mob: 416 07 075

janne@norema-bergen.no

Ove Thorsen

Key Account Manager

Mob: 901 80 033

ove@norema-bergen.no