Norema Kjøkkenstudio Bergen

Kontakt

Kanalveien 52
5068 Bergen

E-post prosjekt:
postprosjekt@norema-bergen.no

E-post prosjektforespørsler:
prosjektforesporsler@norema-bergen.no

Tlf.: 61 31 87 00

E-post: postbutikk@norema-bergen.no

Åpningstider

mandag
tirsdag
onsdag
torsdag
fredag
lørdag
søndag

ÅPNINGSTIDER JULEN 2018

22.12 10:00 - 13:00
24.12 - 26.12 STENGT
27.12 - 28.12 10:00 - 15:00
29.12 10:00 - 13:00
31.12 - 01.01 STENGT

Kubikk

Utstillingssalg

Les mer

Vår prosjektavdeling holder åpent 08-16. Lørdager stengt.
Se våre prosjektsider.

Henvendelser butikk: postbutikk@norema-bergen.no

Prosjektforespørsler: prosjektforesporsler@norema-bergen.no

Våre ansatte

Norema - Inger Lise Sekkingstad, Norema Bergen

Inger Lise Sekkingstad

Prosjektleder

902 37 476

lise@norema-bergen.no

Norema - Jeanette Kvalheim, Norema Bergen

Jeanette Kvalheim

Interiørselger forbruker

45 42 70 44

jeanette@norema-bergen.no

Norema - Eva Zachariassen, Norema Bergen

Eva Zachariassen

Interiørselger Proff

45 42 98 56

eva@norema-bergen.no

Norema - Anja Haga Johnstad, Norema Bergen

Anja Haga Johnstad

Interiørselger Forbruker

45 42 26 34

anja@norema-bergen.no

Hilde Heggernes Varpe

Hilde Heggernes Varpe

Daglig Leder

977 10 996

hilde@norema-bergen.no

Jim-Inge Stenstad

Jim Inge Stenstad

Montasjeleder

Mob: 913 47 402

jim@norema-bergen.no

Marit Rokne

Marit Rokne

Interiørselger Proff

Mob: 454 24 259

marit@norema-bergen.no

Kjersti Kristoffersen

Kjersti Kristoffersen

Interiørselger Proff

Mob: 458 63 324

kjersti@norema-bergen.no

Irene G Hansen

Irene Granberg Hansen

Interiørselger Proff

Mob: 454 20 454

irene@norema-bergen.no

Janne Kristiansen

Janne Kristiansen

Anbudsregner

Mob: 416 07 075

janne@norema-bergen.no

Ove Thorsen

Ove Thorsen

Key Account Manager

Mob: 901 80 033

ove@norema-bergen.no