Norema Kjøkkenstudio Drammen

Norema - Areal lysgrønn, Norema Drammen
Norema - Askøy mellomgrå, Norema Drammen
Norema - utstillinger Drammen
Norema - IQ kjøkken, Norema Drammen
Norema - Refleks Hvit, Norema Drammen
Norema - Parallell Hvit, Norema Drammen
Norema - utstillinger Drammen
Norema - Radius Kritthvit, Norema Drammen
Norema - Time Hvit, Norema Drammen
Norema - Trapes Sort, Norema Drammen
Norema - Farger og materialer, Norema Drammen
Norema - utstillinger Drammen
Norema - utstillinger Drammen
Norema - utstillinger Drammen
Norema - utstillinger Drammen

Kontakt

Bjørnstjerne Bjørnsonsgt. 92
3044 Drammen

Tlf.: 61 31 85 20

E-post: Post@norema-drammen.no

Åpningstider

mandag
tirsdag
onsdag
torsdag
fredag
lørdag
søndag

FØLG OSS PÅ:

Facebook
Instagram

Norema - Kvadrat Mørk Alm, Norema Drammen

Våre ansatte

Hanne Sofie Guttormsen

Daglig leder

92045647

hanne@norema-drammen.no

Tone Nes


Selger

48898140

Tone@norema-drammen.no

Benedicte A. Elvsaas


Selger

45427697

benedicte@norema-drammen.no

Viktoria Olsen


Selger

45472467

viktoria@norema-drammen.no

Marita Norderud

Selger

45472467

Marita@norema-drammen.no