Norema Kjøkkenstudio Hamar

Kontakt

Vikasenteret
Vikavegen 15
2312 Ottestad

Tlf.: 61 31 84 20

E-post: post@norema-hamar.no

Åpningstider

mandag
tirsdag
onsdag
torsdag
fredag
lørdag
søndag

ÅPNINGSTIDER SOMMER 2019

Fra 8. juli -10. august:
Mandag-fredag: 10.00-16.00
Lørdag: 10.00-13.00

Vi ønsker alle en riktig god sommer!

Norema - Trapes Sort Eik

Vår nybyggavdeling holder åpent 08-16. Lørdager stengt. Tlf. 61 31 84 00.

Våre ansatte

Line Bergsodden


Ekstrahjelp Butikk

line@norema-hamar.no

Susann Berglund Nordal

Selger Butikk

tlf. 47464434

susann@norema-hamar.no

Pål Ivar Hemseter

Key Account Manager

tlf. 48957280

pal@norema-hamar.no

Jeanette Brøndbo


Selger Butikk

tlf. 45229594

jeanette@norema-hamar.no

Ina Sambu

Selger Proff

tlf. 45228464

ina@norema-hamar.no

Gry Vold


Butikksjef

tlf. 99412641

gry-v@norema-hamar.no

Gerd Botten


Selger Proff

tlf. 45259172

gerd@norema-hamar.no

Siv Merethe Flisen


Selger Proff

tlf. 45235778

siv-merethe@norema-hamar.no

Elisabeth Øvergaard

Selger Proff

tlf. 45225092

elisabeth@norema-hamar.no

Maia Nyvold


Selger Proff

tlf. 45271820

maia@norema-hamar.no

Gry Smevoll

Selger Proff

tlf. 45510904

gry-s@norema-hamar.no

Mona Skårsmoen

Selger Proff

tlf. 45252379

mona@norema-hamar.no

Trond Larsen

Selger Proff

tlf. 95196498

trond@norema-hamar.no

Per Erik Johnsen

Montasjekoordinator

tlf. 47455195

per-erik@norema-hamar.no

Arild Løken

Prosjektleder

tlf. 41573074

arild@norema-hamar.no

Åshild Sagstuen

Daglig leder

tlf. 41402412

ashild@norema-hamar.no