Norema Kjøkkenstudio Hamar

Kontakt

Vikasenteret
Vikavegen 15
2312 Ottestad

Tlf.: 61 31 84 20

E-post: post@norema-hamar.no

Åpningstider

mandag
tirsdag
onsdag
torsdag
fredag
lørdag
søndag

ÅPNINGSTIDER SOMMER 2018

Uke 27, 28, 29, 30 og 31

Mandag - fredag: 10.00 - 16.00
Lørdag: 10.00 - 13.00

Kubikk

Utstillingssalg

Les mer

Vår nybyggavdeling holder åpent 08-16. Lørdager stengt. Tlf. 61 31 84 00.

Våre ansatte

Norema - Pål Ivar Hemseter, Hamar

Pål Ivar Hemseter

Key Account Manager

tlf. 48957280

pal@norema-hamar.no

Norema - Jeanette Brøndbo, Hamar

Jeanette Brøndbo

Interiørselger Butikk

tlf. 45229594

jeanette@norema-hamar.no

Norema - Ina Sambu, Hamar

Ina Sambu

Interiørselger Proff

tlf. 45228464

ina@norema-hamar.no

Norema - Gry Vold, Hamar

Gry Vold

Salgsleder Butikk

tlf. 99412641

gry-v@norema-hamar.no

Norema - Gerd Botten, Hamar

Gerd Botten

Interiørselger Proff

tlf. 45259172

gerd@norema-hamar.no

Norema - Siv Merethe Flisen, Hamar

Siv Merethe Flisen

Interiørselger Proff

tlf. 45235778

siv-merethe@norema-hamar.no

Norema - Elisabeth Øvergaard, Hamar

Elisabeth Øvergaard

Interiørselger Proff

tlf. 45225092

elisabeth@norema-hamar.no

Norema - Maia Nyvold, Hamar

Maia Nyvold

Interiørselger Proff

tlf. 45271820

maia@norema-hamar.no

Norema - Gry Smevoll, Hamar

Gry Smevoll

Interiørselger Proff

tlf. 45510904

gry-s@norema-hamar.no

Norema - Mona Skårsmoen, Hamar

Mona Skårsmoen

Interiørselger Proff

tlf. 45252379

mona@norema-hamar.no

Norema - Trond Larsen, Hamar

Trond Larsen

Interiørselger Proff

tlf. 95196498

trond@norema-hamar.no

Norema - Per Erik Johnsen, Hamar

Per Erik Johnsen

Montasjekoordinator

tlf. 47455195

per-erik@norema-hamar.no

Norema - Arild Løken, Hamar

Arild Løken

Prosjektleder

tlf. 41573074

arild@norema-hamar.no

Norema - Åshild Sagstuen, Hamar

Åshild Sagstuen

Regionsjef Hedmark & Oppland

tlf. 41402412

ashild@norema-hamar.no