Norema Kjøkkenstudio Hamar

Kontakt

Vikasenteret
Vikavegen 15
2312 Ottestad

Tlf.: 61 31 84 20

E-post: hamar.forbruker@norema.no

Åpningstider

mandag
tirsdag
onsdag
torsdag
fredag
lørdag
søndag

Åpningstider våren 2018

Helligdager Mai:
Tirsdag 1. mai Stengt
Torsdag 10. mai Stengt
Torsdag 17. mai Stengt

Pinsen:
Lørdag 19. mai til og med mandag 21.mai Stengt

Kubikk

Utstillingssalg

Les mer

Vår nybyggavdeling holder åpent 08-16. Lørdager stengt. Tlf. 61 31 84 00

Våre ansatte

Norema - Pål Ivar Hemseter, Hamar

Pål Ivar Hemseter

Key Account Manager

tlf. 48957280

paal.hemseter@norema.no

Norema - Vibeke Gudbrandsen, Hamar

Vibeke Gudbrandsen

Interiørselger Butikk

tlf. 47464434

vibeke.gudbrandsen@norema.no

Norema - Jeanette Brøndbo, Hamar

Jeanette Brøndbo

Interiørselger Butikk

tlf. 45229594

Jeanette.brondbo@norema.no

Norema - Ina Sambu, Hamar

Ina Sambu

Interiørselger Proff

tlf. 45228464

ina.sambu@norema.no

Norema - Gry Vold, Hamar

Gry Vold

Salgsleder Butikk

tlf. 99412641

gry.vold@norema.no

Norema - Gerd Botten, Hamar

Gerd Botten

Interiørselger Proff

tlf. 45259172

gerd.botten@norema.no

Norema - Siv Merethe Flisen, Hamar

Siv Merethe Flisen

Interiørselger Proff

tlf. 45235778

siv-merethe.flisen@norema.no

Norema - Elisabeth Øvergaard, Hamar

Elisabeth Øvergaard

Interiørselger Proff

tlf. 45225092

elisabeth.overgaard@norema.no

Norema - Maia Nyvold, Hamar

Maia Nyvold

Interiørselger Proff

tlf. 45271820

maia.nyvold@norema.no

Norema - Gry Smevoll, Hamar

Gry Smevoll

Interiørselger Proff

tlf. 45510904

gry.smevoll@norema.no

Norema - Mona Skårsmoen, Hamar

Mona Skårsmoen

Interiørselger Proff

tlf. 45252379

mona.skaarsmoen@norema.no

Norema - Trond Larsen, Hamar

Trond Larsen

Interiørselger Proff

tlf. 95196498

trond.larsen@norema.no

Norema - Per Erik Johnsen, Hamar

Per Erik Johnsen

Montasjekoordinator

tlf. 47455195

per-erik.johnsen@norema.no

Norema - Arild Løken, Hamar

Arild Løken

Prosjektleder

tlf. 41573074

arild.loken@norema.no

Norema - Åshild Sagstuen, Hamar

Åshild Sagstuen

Regionsjef Hedmark & Oppland

tlf. 41402412

ashild.sagstuen@norema.no