Norema Kjøkkenstudio Bergen

Kontakt

Kanalveien 52
5068 Bergen

E-post butikk:
postbutikk@norema-bergen.no

E-post prosjekt:
postprosjekt@norema-bergen.no

E-post prosjektforespørsler:
prosjektforesporsler@norema-bergen.no

Tlf.: 61 31 87 00

Åpningstider

mandag
tirsdag
onsdag
torsdag
fredag
lørdag
søndag
Norema - Trapes Sort Eik

Vår prosjektavdeling holder åpent 08-16. Lørdager stengt.
Se våre prosjektsider.

Henvendelser butikk: postbutikk@norema-bergen.no

Prosjektforespørsler: prosjektforesporsler@norema-bergen.no

Våre ansatte

Kristine Grant

Interiørselger Forbruker

45974967

kristine@norema-bergen.no

Norema - Jeanette Kvalheim, Norema Kjøkkenstudio Bergen

Jeanette Kvalheim

Interiørselger Forbruker

45 42 70 44

jeanette@norema-bergen.no

Norema - Eva Zachariassen, Norema Kjøkkenstudio Bergen

Eva Zachariassen

Interiørselger Proff

45 42 98 56

eva@norema-bergen.no

Norema - Anja Haga Johnstad, Norema Kjøkkenstudio Bergen

Anja Haga Johnstad

Salgsleder Butikk

45 42 26 34

anja@norema-bergen.no

Norema - Marit Rokne, Norema Kjøkkenstudio Bergen

Marit Rokne

Interiørselger Proff

Mob: 454 24 259

marit@norema-bergen.no

Norema - Kjersti Kristoffersen, Norema Kjøkkenstudio Bergen

Kjersti Kristoffersen

Interiørselger Proff

Mob: 458 63 324

kjersti@norema-bergen.no

Norema - Irene G Hansen, Norema Kjøkkenstudio Bergen

Irene Granberg Hansen

Interiørselger Proff

Mob: 454 20 454

irene@norema-bergen.no

Norema - Hilde Heggernes Varpe, Norema Kjøkkenstudio Bergen

Hilde Heggernes Varpe

Daglig Leder

977 10 996

hilde@norema-bergen.no

Norema - Jim-Inge Stenstad, Norema Kjøkkenstudio Bergen

Jim Inge Stenstad

Montasjeleder

Mob: 913 47 402

jim@norema-bergen.no

Norema - Janne Kristiansen, Norema Kjøkkenstudio Bergen

Janne Kristiansen

Anbudsregner

Mob: 416 07 075

janne@norema-bergen.no

Norema - Ove Thorsen, Norema Kjøkkenstudio Bergen

Ove Thorsen

Key Account Manager

Mob: 901 80 033

ove@norema-bergen.no