Norema Kjøkkenstudio Hamar

Kontakt

Vikasenteret
Vikavegen 15
2312 Ottestad

Tlf.: 61 31 84 20

E-post: post@norema-hamar.no

Åpningstider

mandag
tirsdag
onsdag
torsdag
fredag
lørdag
søndag
Norema - Trapes Sort Eik

Vår nybyggavdeling holder åpent 08-16. Lørdager stengt. Tlf. 61 31 84 00.

Våre ansatte

Norema - Jeanette Brøndbo, Norema kjøkkenstudio Hamar

Jeanette Brøndbo

Selger Butikk

tlf. 45229594

jeanette@norema-hamar.no

Norema - Line Bergsodden, Norema kjøkkenstudio Hamar

Line Bergsodden

Ekstrahjelp Butikk

line@norema-hamar.no

Norema - Gry Vold, Norema kjøkkenstudio Hamar

Gry Vold

Butikksjef

tlf. 99412641

gry-v@norema-hamar.no

Norema - Ina Sambu, Norema kjøkkenstudio Hamar

Ina Sambu

Selger Proff

tlf. 45228464

ina@norema-hamar.no

Norema - Gerd Botten, Norema kjøkkenstudio Hamar

Gerd Botten

Selger Proff

tlf. 45259172

gerd@norema-hamar.no

Norema - Siv Merethe Flisen, Norema kjøkkenstudio Hamar

Siv Merethe Flisen

Selger Proff

tlf. 45235778

siv-merethe@norema-hamar.no

Norema - Elisabeth Øvergaard, Norema kjøkkenstudio Hamar

Elisabeth Øvergaard

Selger Proff

tlf. 45225092

elisabeth@norema-hamar.no

Norema - Maia Nyvold, Norema kjøkkenstudio Hamar

Maia Nyvold

Selger Proff

tlf. 45271820

maia@norema-hamar.no

Norema - Gry Smevoll, Norema kjøkkenstudio Hamar

Gry Smevoll

Selger Proff

tlf. 45510904

gry-s@norema-hamar.no

Norema - Mona Skårsmoen, Norema kjøkkenstudio Hamar

Mona Skårsmoen

Selger Proff

tlf. 45252379

mona@norema-hamar.no

Norema - Trond Larsen, Norema kjøkkenstudio Hamar

Trond Larsen

Selger Proff

tlf. 95196498

trond@norema-hamar.no

Norema - Thomas Hansen, Norema Kjøkkenstudio Hamar

Thomas Hansen

Prosjektleder

tlf. 41040551

thomas@norema-hamar.no

Norema - Åshild Sagstuen, Norema kjøkkenstudio Hamar

Åshild Sagstuen

Daglig leder

tlf. 41402412

ashild@norema-hamar.no

Norema - Pål Ivar Hemseter, Norema kjøkkenstudio Hamar

Pål Ivar Hemseter

Key Account Manager

tlf. 48957280

pal@norema-hamar.no