Norema Kjøkkenstudio Ski

Kontakt

Åsveien 3
1400 Ski

Tlf.: 61 31 83 70

E-post: post@norema-ski.no

Åpningstider

mandag
tirsdag
onsdag
torsdag
fredag
lørdag
søndag

Kjære kunde,

Litt om Koronavirus og vår virksomhet:

Vi har et solidarisk ansvar i å begrense smitte mest mulig, og har derfor innført en rekke tiltak for å redusere smitte. Vi har åpent bak låste dører og betjener én kunde om gangen. Det betyr at du får vårt kjøkkenstudio for deg selv. Vi begrenser møtetid i henhold til myndighetenes anbefaling, holder to meters avstand og desinfiserer overflater jevnlig.

Vi forstår at det allikevel er noen som ikke ønsker å møte oss i vårt kjøkkenstudio og tilbyr derfor å starte kjøkkenreisen med å tilby gratis og uforpliktende online tegnetime. Vi deler vår skjerm med deg og du kan se at vi tegner kjøkkenet ditt på en PC, nettbrett eller mobil. Kontakt oss gjerne på telefon, e-post eller via møtebooking for å avtale en tegnetime. Vi hjelper deg!

Våre åpningstider vil være:
Alle hverdager: Kl. 10-16
Lørdager : Stengt inntil videre

Vi oppfordrer alle til å booke time på forhånd.

Proffsenteret i Moss åpent kun etter avtale mandag - fredag.

Til deg som skal i møte med oss:
Er du syk eller har hoste- ikke still opp til avtale, men meld fra og vi utsetter timen din. Dersom du er i karantene, gjelder selvsagt dette også for deg. Vi ønsker at max to personer stiller til avtalen. Hender skal vaskes og sprites før møtet starter. Dere blir møtt med et hyggelig smil, men vi håndhilser selvsagt ikke mens dette pågår.

Takk for forståelsen og for at du er med å begrense koronaviruset

Norema - Trapes Sort Eik

Våre ansatte

Cecilie Skogen

Prosjektleder Proff

482 06 100

cecilie@norema-ski.no

Norema - Martin Haugsnes, Norema Proffsenter Moss

Martin Haugsnes

Kalkulatør Proff

920 10 078

martin@norema-ski.no

Norema - Elisabeth Myreng, Norema Proffsenter Moss

Elisabeth Myreng

Interiørselger

Tlf: 477 99 212

elisabeth@norema-ski.no

Norema - Carina Homstvedt, Norema Proffsenter Moss

Carina Homstvedt

Prosjektleder Proff

Tlf: 948 40 352

carina@norema-ski.no

Norema - Anita Andersen, Norema Proffsenter Moss

Anita Andersen

Salgssjef Proff

Tlf: 917 51 260

anita@norema-ski.no

Norema - Anders Slåtten, Norema Proffsenter Moss

Anders Slåtten

Daglig leder

Tlf: 930 06 209

anders@norema-ski.no

Norema - Gro Iren Pettersen, Norema Proffsenter Moss

Gro Iren Pettersen

Interiørselger

Tlf: 488 65 120

gro.iren@norema-ski.no

Norema - Reidun Furu Andersen, Norema Ski

Reidun Furu Andersen

Interiørselger

Tlf: 45410542

reidun@norema-ski.no

Norema - Maya Bryntesen, Norema Proffsenter Moss

May-Rita Bryntesen

Interiørselger

Tlf: 452 55 796

maya@norema-ski.no