Norema Kjøkkenstudio Stavanger

Norema - Novemberkampanje 2019 teaser
Fra 4. november - 7. desember 2019 har vi kampanje med -30% på alle våre kjøkkenmodeller! Vi har også gode tilbud på utvalgte hvitevarer fra AEG og Electrolux.

Kontakt

2020 park
Forusparken 2
4031 STAVANGER

Tlf.: 61 31 86 00

E-post:
forbruker@norema-stavanger.no
proff@norema-stavanger.no

Åpningstider

mandag
tirsdag
onsdag
torsdag
fredag
lørdag
søndag

Vår proffavdeling holder åpent 08-16. Lørdager stengt.

Norema - Trapes Sort Eik

Våre ansatte

Norema - Kjersti Sparøy, Norema Stavanger

Kjersti Vigre Sparøy


Selger, proff

45 41 37 20

kjersti@norema-stavanger.no

Norema - Janne Horpestad, Norema Stavanger

Janne Horpestad


Interiørselger

Mob: 465 00 512

janne@norema-stavanger.no

Norema - Linn Nernæs, Norema Stavanger

Linn Nernæs


Selger, Proff

Mob: 45 29 07 02

linn@norema-stavanger.no

Norema - Annett Molteberg Nyback, Norema Stavanger

Annett Molteberg Nyback

Anbud

Mob: 45 28 96 87

annett@norema-stavanger.no

Norema - Anette Skjørestad, Norema Stavanger

Anette Skjørestad


Selger, Proff

Mob: 45 21 98 04

anette@norema-stavanger.no

Norema - Tone Kuven, Norema Stavanger

Tone Kuven


Selger, Proff

Mob: 45 23 90 95

tone@norema-stavanger.no

Norema - Hilde Utsola, Norema Stavanger

Hilde Utsola


Selger, Proff

Mob: 45 28 45 34

hilde@norema-stavanger.no

Norema - Anne Gro Eie, Norema Stavanger

Anne Gro Eie


Butikksjef

Mob: 99 10 34 84

anne.gro@norema-stavanger.no

Norema - Linda Birkedal, Norema Stavanger

Linda Birkedal


Selger, Proff

Mob: 45 24 87 59

linda@norema-stavanger.no

Norema - Ragnhild Helland Minde, Norema Stavanger

Ragnhild Helland Minde

Selger, Proff

Mob: 45 24 98 58

ragnhild@norema-stavanger.no

Norema - Arve Halsne, Norema Stavanger

Arve Halsne


Prosjektkoordinator

Mob: 46 50 19 74

arve@norema-stavanger.no

Norema - Gro Irene Hauknes, Norema Stavanger

Gro Irene A. Hauknes


Prosjektleder

Mob: 45 25 10 42

gro.irene@norema-stavanger.no

Norema - Ann Roth, Norema Stavanger

Ann Roth


Daglig leder

Mob: 91 89 66 33

ann@norema-stavanger.no

Norema - Camilla Kristensen, Norema Stavanger

Camilla Kristensen


Interiørselger

Mob: 452 82 143

camilla@norema-stavanger.no

Norema - Therese Korsfur, Norema Stavanger

Therese Korsfur


Interiørselger

Mob: 452 87 329

therese@norema-stavanger.no