Norema Kjøkkenstudio Stavanger

Kontakt

2020 park
Forusparken 2
4031 STAVANGER

Tlf.: 61 31 86 00

E-post:
forbruker@norema-stavanger.no
proff@norema-stavanger.no

Åpningstider

mandag
tirsdag
onsdag
torsdag
fredag
lørdag
søndag

Kjære kunde!
Om Korona-virus og vår virksomhet:
Vi har et solidarisk ansvar i å begrense smitte mest mulig, og har derfor besluttet begrensede åpningstider.
Det vil ikke være åpent for publikum, men vi er tilgjengelig for deg hver dag, på telefon og e-post, samt gode mulighet for møte via Teams.
Hverdager: Kl. 0900 -1600 / ingen fysisk møtevirksomhet
Lørdager: Stengt inntil videre
Vi trenger et felles løft for å minimere denne situasjonen, og ber om forståelse for valget vi har tatt.

Til deg som ønsker et møte med oss, kan gjøre dette via Teams.
Vi sender deg invitasjon og guider deg gjennom.
- Dette får vi til sammen! :)

Vi vil selvsagt være tilgjengelige på 61318600 samt forbruker@norema-stavanger.no / proff@norema-stavanger.no

Takk for forståelsen og for at du er med å begrense Korona-viruset

Mvh, Norema Kjøkkenstudio Stavanger

Norema - Trapes Sort Eik

Våre ansatte

Terese Vestbø Klinkenberg Klinkenberg

Interiørselger

terese.klinkenberg@norema-stavanger.no

Norema - Anne Gro Eie, Norema Stavanger

Anne Gro Eie


Butikksjef

Mob: 99 10 34 84

anne.gro@norema-stavanger.no

Norema - Therese Korsfur, Norema Stavanger

Therese Korsfur


Interiørselger(permisjon)

Mob: 452 87 329

therese@norema-stavanger.no

Norema - Janne Horpestad, Norema Stavanger

Janne Horpestad


Interiørselger

Mob: 465 00 512

janne@norema-stavanger.no

Norema - Camilla Kristensen, Norema Stavanger

Camilla Kristensen


Interiørselger

Mob: 452 82 143

camilla@norema-stavanger.no

Norema - Kjersti Sparøy, Norema Stavanger

Kjersti Vigre Sparøy


Prosjektleder, proff

45 41 37 20

kjersti@norema-stavanger.no

Norema - Linn Nernæs, Norema Stavanger

Linn Nernæs


Prosjektleder, Proff

Mob: 45 29 07 02

linn@norema-stavanger.no

Norema - Annett Molteberg Nyback, Norema Stavanger

Annett Molteberg Nyback

Anbud

Mob: 45 28 96 87

annett@norema-stavanger.no

Norema - Anette Skjørestad, Norema Stavanger

Anette Skjørestad


Prosjektleder, Proff

Mob: 45 21 98 04

anette@norema-stavanger.no

Norema - Tone Kuven, Norema Stavanger

Tone Kuven


Prosjektleder, Proff

Mob: 45 23 90 95

tone@norema-stavanger.no

Norema - Hilde Utsola, Norema Stavanger

Hilde Utsola


Prosjektleder, Proff

Mob: 45 28 45 34

hilde@norema-stavanger.no

Norema - Linda Birkedal, Norema Stavanger

Linda Birkedal


Prosjektleder, Proff

Mob: 45 24 87 59

linda@norema-stavanger.no

Norema - Ragnhild Helland Minde, Norema Stavanger

Ragnhild Helland Minde

Prosjektleder, Proff

Mob: 45 24 98 58

ragnhild@norema-stavanger.no

Norema - Arve Halsne, Norema Stavanger

Arve Halsne


Bas/Serviceansvarlig

Mob: 46 50 19 74

arve@norema-stavanger.no

Norema - Gro Irene Hauknes, Norema Stavanger

Gro Irene A. Hauknes


Monteringsleder

Mob: 45 25 10 42

gro.irene@norema-stavanger.no

Norema - Ann Roth, Norema Stavanger

Ann Roth


Daglig leder

Mob: 91 89 66 33

ann@norema-stavanger.no