Norema Kjøkkenstudio Stavanger

Areal Lys Grønn
FRA 6. JULI - 8. AUGUST HAR VI SOMMERKAMPANJE PÅ ALLE VÅRE KJØKKENMODELLER!

Kontakt

2020 park
Forusparken 2
4031 STAVANGER

Tlf.: 61 31 86 00

E-post:
forbruker@norema-stavanger.no
proff@norema-stavanger.no

Åpningstider

mandag
tirsdag
onsdag
torsdag
fredag
lørdag
søndag

S O M M E R T I D
Fra 1. juli til 9. august er det ferietid, og endrede åpningstider. Uke 29 og 30 tar vi ferie og har stengt. Batteriene lades, slik at vi er klar for en spennende høst!

Covid-19:
Vi har fremdeles og selvsagt et solidarisk ansvar i å begrense smitte mest mulig, og forholder oss til de enhver tid gjeldene retningslinjer gitt fra FHI.

Mvh, Norema Kjøkkenstudio Stavanger

Norema - Trapes Sort Eik

NÅ HAR VI SOMMERKAMPANJE!

Frem til 8. august har vi kampanje på alle våre kjøkken. Finn ditt nye kjøkken i vår home collection eller basic hollection.

Vi hjelper deg å realisere din kjøkkendrøm. Book møte med en av våre kjøkkenkonsulenter nå!

Våre ansatte

Norema - Anne Gro Eie, Norema Stavanger

Anne Gro Eie


Butikksjef

Mob: 99 10 34 84

anne.gro@norema-stavanger.no

Norema - Therese Korsfur, Norema Stavanger

Therese Korsfur


Interiørselger(permisjon)

Mob: 452 87 329

therese@norema-stavanger.no

Norema - Janne Horpestad, Norema Stavanger

Janne Horpestad


Interiørselger

Mob: 465 00 512

janne@norema-stavanger.no

Norema - Camilla Kristensen, Norema Stavanger

Camilla Kristensen


Interiørselger

Mob: 452 82 143

camilla@norema-stavanger.no

Terese Vestbø Klinkenberg

Interiørselger

terese.klinkenberg@norema-stavanger.no

Norema - Kjersti Sparøy, Norema Stavanger

Kjersti Vigre Sparøy


Prosjektleder, proff

45 41 37 20

kjersti@norema-stavanger.no

Norema - Linn Nernæs, Norema Stavanger

Linn Nernæs


Prosjektleder, Proff

Mob: 45 29 07 02

linn@norema-stavanger.no

Norema - Annett Molteberg Nyback, Norema Stavanger

Annett Molteberg Nyback

Anbud

Mob: 45 28 96 87

annett@norema-stavanger.no

Norema - Anette Skjørestad, Norema Stavanger

Anette Skjørestad


Prosjektleder, Proff

Mob: 45 21 98 04

anette@norema-stavanger.no

Norema - Tone Kuven, Norema Stavanger

Tone Kuven


Prosjektleder, Proff

Mob: 45 23 90 95

tone@norema-stavanger.no

Norema - Hilde Utsola, Norema Stavanger

Hilde Utsola


Prosjektleder, Proff

Mob: 45 28 45 34

hilde@norema-stavanger.no

Norema - Linda Birkedal, Norema Stavanger

Linda Birkedal


Prosjektleder, Proff

Mob: 45 24 87 59

linda@norema-stavanger.no

Norema - Ragnhild Helland Minde, Norema Stavanger

Ragnhild Helland Minde

Prosjektleder, Proff

Mob: 45 24 98 58

ragnhild@norema-stavanger.no

Norema - Arve Halsne, Norema Stavanger

Arve Halsne


Bas/Serviceansvarlig

Mob: 46 50 19 74

arve@norema-stavanger.no

Norema - Gro Irene Hauknes, Norema Stavanger

Gro Irene A. Hauknes


Monteringsleder

Mob: 45 25 10 42

gro.irene@norema-stavanger.no

Norema - Ann Roth, Norema Stavanger

Ann Roth


Daglig leder

Mob: 91 89 66 33

ann@norema-stavanger.no