Norema, en ledende aktør i proffmarkedet

Norema har 6 store nybyggavdelinger som håndterer salg, leveranser og montering til enebolig og prosjektmarkedet . Våre proffavdelinger har selgere og prosjektledere som sørger for tett oppfølging, og hvor samarbeid med våre kunder er et nøkkelord. Her har vi også egen avdeling for anbud, med solid kunnskap til å besvare forespørsler.

Vår høye kompetanse blir stadig bekreftet med gode tilbakemeldinger fra ledende utbyggere, som entreprenører og byggmestere.

Norema er medlem i Startbank leverandørregister.

KONTAKT

Norema Proffsenter
Tykkemyr 1
1597 Moss

E-post: post@norema-ski.no

Åpningstider

mandag
tirsdag
onsdag
torsdag
fredag
lørdag
søndag

Våre ansatte

Norema - Anita Andersen, Norema Proffsenter Moss

Anita Andersen
Salgssjef Proff
917 51 260
anita@norema-ski.no

Norema - Martin Haugsnes, Norema Proffsenter Moss

Martin Haugsnes
Kalkulatør Proff
920 10 078
martin@norema-ski.no

Norema - Carina Homstvedt, Norema Proffsenter Moss

Carina Homstvedt
Prosjektleder Proff
Tlf: 948 40 352
carina@norema-ski.no

Kjersti Oppsato
Prosjektleder proff
Tlf: 905 02 779
kjersti@norema-ski.no

Irene Hussmann

Irene Hussmann
Interiørdesigner Proff
Tlf: 454 10 542
irene@norema-ski.no

Norema - Elisabeth Myreng, Norema Proffsenter Moss

Elisabeth Myreng
Interiørdesigner Proff
Tlf: 477 99 212
elisabeth@norema-ski.no

Cecilie Skogen
Prosjektleder Proff
Tlf: 482 06 100
cecilie@norema-ski.no