Norema, en ledende aktør i proffmarkedet

Norema har 4 store nybyggavdelinger som håndterer salg, leveranser og montering til enebolig og prosjektmarkedet . Våre proffavdelinger har selgere og prosjektledere som sørger for tett oppfølging, og hvor samarbeid med våre kunder er et nøkkelord. Her har vi også egen avdeling for anbud, med solid kunnskap til å besvare forespørsler.

Vår høye kompetanse blir stadig bekreftet med gode tilbakemeldinger fra ledende utbyggere, som entreprenører og byggmestere.

Norema er medlem i Startbank leverandørregister.

KONTAKT

Vikasenteret
Vikavegen 15
2312 Ottestad

Tlf.: 61 31 84 00

E-post: 

Åpningstider

mandag
tirsdag
onsdag
torsdag
fredag
lørdag
søndag

Våre ansatte

Norema - Gerd Botten, Hamar

Norema Hamar Gerd Botten

Interiørselger Proff

E-post: gerd.botten@norema.no

Telefon: tlf. 45259172

Norema - Siv Merethe Flisen, Hamar

Norema Hamar Siv Merethe Flisen

Interiørselger Proff

E-post: siv-merethe.flisen@norema.no

Telefon: tlf. 45235778

Norema - Elisabeth Øvergaard, Hamar

Norema Hamar Elisabeth Rud

Interiørselger Proff

E-post: elisabeth.overgaard@norema.no

Telefon: tlf. 45225092

Norema - Maia Nyvold, Hamar

Norema Hamar Maia Nyvold

Interiørselger Proff

E-post: maia.nyvold@norema.no

Telefon: tlf. 45271820

Norema - Gry Smevoll, Hamar

Norema Hamar Gry Smevoll

Interiørselger Proff

E-post: gry.smevoll@norema.no

Telefon: tlf. 45510904

Norema - Mona Skårsmoen, Hamar

Norema Hamar Mona Skårsmoen

Interiørselger Proff

E-post: mona.skaarsmoen@norema.no

Telefon: tlf. 45252379

Norema - Trond Larsen, Hamar

Norema Hamar Trond Larsen

Interiørselger Proff

E-post: trond.larsen@norema.no

Telefon: tlf. 95196498

Norema - Per Erik Johnsen, Hamar

Norema Hamar Per Erik Johnsen

Montasjekoordinator

E-post: per-erik.johnsen@norema.no

Telefon: tlf. 47455195

Norema - Arild Løken, Hamar

Norema Hamar Arild Løken

Prosjektleder

E-post: arild.loken@norema.no

Telefon: tlf. 41573074

Norema - Åshild Sagstuen, Hamar

Norema Hamar Åshild Sagstuen

Regionsjef Hedmark & Oppland

E-post: ashild.sagstuen@norema.no

Telefon: tlf. 41402412