Byggmakker Brobekk

Åpningstider i dag
09.00 - 18.00
Besøk
Haraldrudveien 5
0581 Oslo

Åpningstider

Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Lørdag
Søndag
Stengt

Besøksadresse

Haraldrudveien 5
0581 Oslo
Åpne i Google Maps >

Kontakt

proff.kbg.brobekk.sor@byggmakker.no
Telefon: 24 04 56 00

Møt personalet i Byggmakker Brobekk

FORBRUKER

Trine Hetle
Trine Hetle
Selger forbruker - kjøkken, bad og garderobe trine.hetle@byggmakker.no 474 85 976
Christina Nilsson
Christina Nilsson
Selger forbruker - kjøkken, bad og garderobe christina.nilsson@byggmakker.no 454 84 021

PROFF

Felicia Björnskiöld
Felicia Björnskiöld
Selger proff - kjøkken, bad og garderobe felicia.bjornskiold@byggmakker.no 40557909
Morten Thorrud
Morten Thorrud
Selger proff - kjøkken, bad og garderobe morten.thorrud@byggmakker.no 45279417
Caroline Astad
Caroline Astad
Selger proff - kjøkken, bad og garderobe caroline.astad@byggmakker.no 452 04 058
Jabeen Safdar
Jabeen Safdar
Selger proff - kjøkken, bad og garderobe jabeen.safdar@byggmakker.no 40414886
Åshild Merete Furø
Åshild Merete Furø
Selger proff - kjøkken, bad og garderobe ashild.furo@byggmakker.no 45402172
Christian Bremer
Christian Bremer
Selger proff - kjøkken, bad og garderobe christian.bremer@byggmakker.no 99210819

MONTERING

Lars Meisingset
Lars Meisingset
Montasjekoordinator lars.meisingset@byggmakker.no 981 09 877
thomas Isdahl
thomas Isdahl
Prosjektleder thomas.isdahl@byggmakker.no 416 26 957
Richart Granås
Richart Granås
Monteringskoordinator richart.granas@byggmakker.no 90136507

KAM - SALGSLEDER

Cathrine Moe
Cathrine Moe
Key Account Manager cathrine.moe@byggmakker.no 41500626
Gunn Lena Nærø Lien
Gunn Lena Nærø Lien
Salgsleder kjøkken gunn.lien@byggmakker.no 40412773

Kjøp utstillingsmodeller med stor rabatt

Vi gir plass til nyheter og selger derfor utstillingsmodeller til gunstige priser. Alt skal hentes i butikken som avtalt.
Vi har dessverre ingen utstillingsmodeller til salgs