Byggmakker Brobekk

Vårkampanje forhandlerside

Kontakt

Haraldrudveien 5
0581 Oslo

Tlf.: 24 04 56 00

E-post: proff.kbg.brobekk.sor@byggmakker.no

Åpningstider

mandag
tirsdag
onsdag
torsdag
fredag
lørdag
søndag

Kjære kunde,
Byggmakker Brobekk tar din og våre ansattes helse på alvor. 
Vi følger retningslinjene fra myndighetene og FHI ved å holde butikken stengt t.o.m 31.01.2021. 
Vi tilbyr derfor gratis og uforpliktende online tegnetime og vi betjener telefon mandag til fredag kl. 08:00-20.00.

Vi deler skjerm med deg og du kan se at vi tegner kjøkkenet ditt på PC, nettbrett eller mobil. Kontakt oss gjerne på proff.kbg.brobekk.sor@byggmakker.no eller telefon 24 04 56 00 for å avtale en tegnetime. Vi hjelper deg!
 
Takk for forståelsen og for at du er med fellesdugnad.

Norema - Trapes Sort Eik

Våre ansatte

Butikk

Norema - Felicia Björnskiöld, Byggmakker Brobekk

Felicia Björnskiöld

Selger kjøkken, bad og garderobe

40557909

felicia.bjornskiold@byggmakker.no

Norema - Morten Thorrud, Byggmakker Brobekk

Morten Thorrud

Selger kjøkken, bad og garderobe

45279417

morten.thorrud@byggmakker.no

Norema - Mathilda Falk, Byggmakker Brobekk

Mathilda Falk

Selger kjøkken, bad og garderobe

45204058

mathilda.falk@byggmakker.no

Norema - Gunn Lena Nærø Lien, Byggmakker Brobekk

Gunn Lena Nærø Lien

Salgsleder kjøkken

40412773

gunn.lien@byggmakker.no

Proff

Norema - Jabeen Safdar, Byggmakker Brobekk

Jabeen Safdar

Selger kjøkken, bad og garderobe proff

40414886

jabeen.safdar@byggmakker.no

Norema - Åshild Merete Furø, Byggmakker Brobekk

Åshild Merete Furø

Selger kjøkken, bad og garderobe proff

45402172

ashild.furo@byggmakker.no

Norema - Robin Larsen Nygaard, Byggmakker Brobekk

Robin Larsen Nygaard

Selger kjøkken, bad og garderobe proff

45610280

robin.nygaard@byggmakker.no

Norema - Christian Bremer, Byggmakker Brobekk

Christian Bremer

Selger kjøkken, bad og garderobe proff

99210819

christian.bremer@byggmakker.no

Norema - Vigdis Rolstad, Byggmakker Brobekk

Vigdis Rolstad

Selger kjøkken, bad og garderobe proff

45406369

vigdis.rolstad@byggmakker.no

Norema - Cathrine Moe, Byggmakker Brobekk

Cathrine Moe

Key Account Manager

41500626

cathrine.moe@byggmakker.no

Montasje

Norema - Richart Granås, Byggmakker Brobekk

Richart Granås

Monteringskoordinator

90136507

richart.granas@byggmakker.no

Norema - Klaus Olav Dalen, Byggmakker Brobekk

Klaus Olav Dalen

Prosjektleder

94141515

klaus.dalen@byggmakker.no