Norema, en ledende aktør i proffmarkedet

Norema har 6 store nybyggavdelinger som håndterer salg, leveranser og montering til enebolig og prosjektmarkedet . Våre proffavdelinger har selgere og prosjektledere som sørger for tett oppfølging, og hvor samarbeid med våre kunder er et nøkkelord. Her har vi også egen avdeling for anbud, med solid kunnskap til å besvare forespørsler.

Vår høye kompetanse blir stadig bekreftet med gode tilbakemeldinger fra ledende utbyggere, som entreprenører og byggmestere.

Norema er medlem i Startbank leverandørregister.

KONTAKT

Byggmakker Brobekk
Haraldrudveien 5
0581 Oslo

Tlf.: 24 04 56 04

E-post: proff.kbg.brobekk.sor@byggmakker.no

Åpningstider

mandag
tirsdag
onsdag
torsdag
fredag
lørdag
søndag

Våre ansatte

Norema - Jabeen Safdar, Byggmakker Brobekk

Jabeen Safdar, selger
Tlf: 404 14 886
E-post: jabeen.safdar@byggmakker.no

Norema - Åshild Merete Furø, Byggmakker Brobekk

Åshild Merete Furø, selger Proff
Tlf: 454 02 172
E-post: ashild.furo@byggmakker.no

Norema - Anne-Lise Bonde Carlsen, Byggmakker Brobekk

Anne-Lise Bonde Carlsen
Tlf: 45484021
E-post: anne.carlsen@byggmakker.no

Norema - Robin Larsen Nygaard, Byggmakker Brobekk

Robin Larsen Nygaard, Selger
Tlf: 456 10 280
E-post: robin.nygaard@byggmakker.no

Norema - Christian Bremer, Byggmakker Brobekk

Christian Bremer, selger
Tlf: 99210819
E-post: christian.bremer@byggmakker.no

Norema - Vigdis Rolstad, Byggmakker Brobekk

Vigdis Rolstad
Tlf: 45406369
E-post: vigdis.rolstad@byggmakker.no

Norema - Cathrine Moe, Byggmakker Brobekk

Cathrine Moe, KAM
Tlf: 41500626
E-post: cathrine.moe@byggmakker.no